KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12113057
nr 1211 3057
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Etsning, 11/310, signerad. -56 mm: 23x29
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 19:34:38
22/10 19:21:58
22 okt
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz